| Sally06 a întrebat:

Astazi mi-am luat un Samsung Corby si nu are jocuri. am gasit un site cu jocuri da nu stiu cum sa le pun ca nu imi apare nimic in MyComputer de la telefon. Am cablu de date de la alt tel Samsung. Nu am Bluetooth pentru PC.

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Sfatul meu, aruncal pe geam si ia-ti un telefon adevarat...stiu ca esti fata si probabil Samsung si LG ti se par sweet si etc, dar sunt niste porcarii de fapt straight face

| StefanS a răspuns:

JustLoveMyGreenEyes ai dat banii pe degeaba pe cititorul de carduri.
Sally trebuie sa mergi in meniul telefonului->Setari->Sincronizare->Mod de conectare->Stocare de masa. Cam asa ar trebui sa fie, nu is sigur ca ii asa pentru ca nu am telefonul asta.
Daca nu, descarci programu Samsung Pc Suite si cu ala o sa mearga.
PS: Daca nu merge cu "stocare de masa" pui "Media Player".
Daca tot nu reusesti adauga-ma ca prieten si vorbim pe privat.

| jan33tt a răspuns:

Tre sa l instalezi. uite te pe instructiuni

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta si mi-am luat card de memosi cititor de carduri te sfatuiesc sa faci la fel nu costa foarte mult dep de cati G e cardul apropo imi dai si mie siteul cu jocuri plss mersi:*