| Didi130898 a întrebat:

Buna TPU.:* Am un telefon lg kp500 cookie si nu merge sa trimit mesaje. Am doua foldere, unul cu expediate si unul cu trimise. Daca trimit mesajul si se salveaza in folderul trimise e ok. Dar la mine se salveaza in folderul expediate si am asteptat mult timp sa vad daca merge, dar nu si nu stiu ce sa i fac. Am cautat pe la setari dar nu am gasit nimic.thinking aveti ceva idei? Telefonul e nou si nu am avut problema. cu el doar ca acum nu se trimite nici un mesaj.thinking ce pot sa fac? fundita plus vot. :*:*:* multumescc.:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cred că ai şters numărul centrului de mesaje, el se află la "setări".
Orange: +40744946000
Vodafone: +40722006000
Cosmote: + 40766000510

1 răspuns:
| Piisiiiii a răspuns:

NOcommenƚ- si daca am bagat numarul la Vodafone cat ii va lua pana va merge. Ca l-am bagat si nu merge.