| annemarrie74 a întrebat:

Am un telefon Samsung GT 5230 si mi-am schimbat abonamentul. Acum abonamentul nou are si internet si vreau sa aflu cum functioneaza. Mi-au trimis cei de la Vodafone setarile, dar nu stiu daca netul merge doar cand sunt intrata pe mess, facebook, youtube pentru ca am doar 150.000 MB. Cine ma poate ajuta? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| nistorpetru98 a răspuns:

Buna daca ai internetul activat messul si facebookul si youtube-ul iti merg deoarece sunt online MB iti trebuiesc doar la descarcat jocuri imagini aplicatii si multe altele bafta si nu uita de funda

| annemarrie74 explică (pentru nistorpetru98):

Nu am internetul activat. Acum mi-au trimis cei de la Vodafone mesaj sa-l activez. De asta intreb. Eu vreau sa aflu daca acei MB, daca activez internetul se folosesc doar atunci cand sunt pe mess.

| nistorpetru98 a răspuns (pentru annemarrie74):

Cand esti pe mess nu consumi mb ii consumi doar daca descarci ceva atat