| lovepiink a întrebat:

Am visat ca am nascut un copil laughing. Am cautat pe net ce inseamna si am gasit ca inseamna moartecrying. Este adevarat? Voi ati visat vreodata ceva de genu?

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu e adevaratwinking Din cate stiu eu sarpele insemna moartewinking Nu te ingrijora si stai linistitabig grin Funda?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Visele-s porcarii.
Tare superstitiosi sunt unii.
Te consumi pentru un vis amarat?
Pai la o problema adevarata ce vei face?
Nu te mai gandi la asta.
Sunt bazaconii.

| LostInBubble a răspuns:

Porcarii.

| Cristina45 a răspuns:

Sunt doar tampenii eu nu cred in vise si asa mai departe...a fost un simplu vis straight face si atat funda? puppy dog eyes

| luniii a răspuns:

Nu crede in superstitii sunt o prostie.Si eu am visat de nenumarate ori ca imi moare cate un membru din familie si nu a murit nimenilaughing.Fi linistita.

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite explicatia completa a acestui vis: http://www.fetelestiu.ro/......sarcinata/

| Bo0ble a răspuns:

Nu este adevarat pentru ca si eu am visat asa ceva si nimeni nu a murit. Acestea sunt doar niste superstitii.

| julius a răspuns:

Daca ai visat copil nu se interpreteaza negativ neaparat : http://www.interpretare-vise.ro/copil.html