| Shane a întrebat:

Funda!
Am o intrebare mai ciudata. Aseara am visat o vrabie care venea la mine cand intindeam degetul laughing.
Am cautat pe net si asta inseamna moarte si lacrimi straight face.
Voi ati visat vreodata o vrabie si s a intamplat ceva rau?
Nu zic cred, dar totusi.

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Heii. Eu de multe ori visez ca imi cad dintii - asta inseamna ca moare cineva din familie [ asa am auzit ]. Si nu, nu se intampla nimic... poti sa iti iei un dreamcatcher ca sa te simti mai bine daca ai vise tulburatoare.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Toate astea sunt doar superstiții și prosti băgate în capul oamenilor.
Visele nu au o semnificație anume.
Baftă!

| En3Rgi a răspuns:

Nu o sa se intample nimic stai linistita.Ce vezi pe net nu e adevarat.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Shane

Visele sunt imagini formate de creier, imagini provenite din natura, din viata de zi cu zi...
Stai linistita, si eu am visat multe chestii legate si de serpi, cai etc, si nu a murit nimeni.

Pastreaza-ti calmul, AfroBelgianu.

| XxDdSs a răspuns:

Stai calma! Nu e nimic adevarat! happy ok?!