| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU as cere si eu un joc sa zic gen infamous sau gen prototipe sau spiderman cu puteri sa zbori etc.Sunt disperat nu mai am nici un joc in pc nu mai am ce juca ma plictisesc rau am procesor de 2.67 am placa video fx5500 256 mb am 512 rami pls imi tr un joc urgent DAU FUNTITA

2 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hm. uite jocurile care le-am jucat eubig grinSper sa-ti placa.(Blood Rayne 1 si 2, Tomb raider-LEgend-Underworl si Annyversary, No one live forever 1/2, CatWoman Vengeance, SpiderMan2, MirrorsEdge,(Batman Arkham),(ONLINE-->). Tales Runner,MEgaTen, PerfectWorld, S4-league,4Story,PerfectWorld.mult mai mute dar uite-te la primele jocuri inainte de alea online cred ca o sa-ti placa (la fel cum imi plac si miebig grin)

| tomyonutz a răspuns:

Incearca sa joci:Assassin's creed, the saboteur, saints row the third, x-men origins wolverine, The Godfather II, GTA IV, DC Universe online, TRON evolution, fable III, ....si vad ca restul le cunostiwinking. Aaaa si INCREDIBLE HULK the game.