| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu un joc gen spiderman sa zic misto care sa ma prinda as lua spiderman 3 da din pacate nu imi merge.calc meu are procesor de 2.67 ghz placa video fx5500 256 mb am 512 mb ram mersi mult. DAU FUNTITA

1 răspuns:
| Alice_3718 a răspuns:

Buna!

Daca nu-ti vede jocul este probabil din cauza ca nu ai cerintele necesare (la doar atata memoria, este normal).

Intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Tasteaza numele jocului, da click CanYouRunIt, si vezi ce-ti spune, daca poti sau nu sa-l joci.
La doar 512 mb RAM, nu o sa-ti vada mai niciun joc bunicel, pentru ca astea mai mari ocupa multa memorie. Sfatul meu este sa-ti mai bagi in calculator o memorie, daca mai intra, sa faci minim 1 gb de RAM.

Mult succes :)