| byby21 a întrebat:

As vrea niste propuneri pentru o excursie de 3 zile la vara, oriunde numai la mare nu, iar destinatiile sa fie in tara. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Pai. poti veni in localitatea Turda din judetul Cluj la Cheile Turzii este absolut superb vara (bineinteles sa nu vina vreo vreme surpriza urata) eu sunt din Turda si merg mereu. Merita sa faci o excursie cu cortul este un platou imens si un peisaj superb mai ales pe munte sa mergi sus la pestera.
sau poti merge la felix.
sau poti merge la sibiu la balea lac in muntii fagarasi absolut superb si acolo. si daca ai tupeu sa urci cu telecabina la altitudinea aia nu o sa iti para rau crede-ma. este un peisaj de nedescris

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Cheile bicazului lacul rosu baile felix cetatea de la piatra neamt ^^ sunt multe locuri frumoase

| laviflower a răspuns:

Eu am fost la Baile Felix. E foarte frumos.