| InSoMnIaC a întrebat:

Daca ar fi sa castigati o excursie (de cate zile vreti voi)ce tara ati vizita si de ce?

7 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Yo as vizita Franta, sa vad si eu Turnul Aifel, sh ca am auzit ca acolo este foarte frumos...

| Yukidaruma a răspuns:

Frantalove strucklove struck:X

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Eu asi vizita GRECIA :X Pentru ca acum acolo este cald, este tropic si exotic! Marea e curata si albastra, aproape transparenta, STIU ASTA PENTRU CA AM FOST VARA ASTA! Sunt conditzy de lux, la ori ce hotel! Toti de acolo isi trateaza turisti cu ce-a mai mare ATENTIE!
Masi duce la Royal Olympic Hotel
Asi sta 10 zile, mii de ajuns, prea mult strica!
Vil recomandwinking

Sper ca te-am ajutat! big grin

| Mayar a răspuns:

Germania, pentru ca este o tara curata, nu are nesimtiti si hoti. Sunt multe de vizitat.

| zăGhost a răspuns:

Marea Britanie, pentru că au nişte peisaje deosebite (mai ales în Scoţia), iar oamenii sunt mult mai diferiţi, iar cuvântul civilizaţie poate fi folosit în adevăratul său sens când vine vorba de această ţară.

| Biiiultes a răspuns:

Americaaalove struck

| JustMe27_4671 a răspuns:

America ( Las Vegas, Lo Angeles, New York ). Acolo e viata love struck!