| Villy0po a întrebat:

Buna TPU happy! As vrea sa imi cumpar o camera web (eu am una care e incorporata in laptop si face poze... jalnice! ), ce imi recomandati? Multumesc( funda )!

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai daca tot vrei sa folosesti web-ul pentru poze, dc nu-ti iei pur si simplu un aparat foto? Gasesti la 250 de lei care face niste poze super ^^, si nah. daca chiar vrei webcam iti recomand Logitech!

| anonymousxD a răspuns:

Îţi cumperi cameră web ca să-ţi faci poze? Nu e mai simplu să-ţi cumperi un aparat? Adică, oricât de bună este camera aia web, nu face poze prea reuşite oricum.winking

| Gabitech a răspuns:

Camera web niciodata nu o sa iti faca poze bune pentru ca nu are lumina naturala. incearca sa scoti laptopul la geam in timpul zilei si sa faci o poza catre exterior sa vezi diferenta. cam la orice camera web buna peste 300 ron poti vedea o alta diferenta (camere folosite pentru videochat etc)

| PuFaRiNa007 a răspuns:

Buna eu iti recomand ca asa am si eu si sunt multumita de ea

http://www.evomag.ro/......-320S.html

Sau http://www.price.ro/specificatii_genius_web_look_316_130891.htm

Asa are verisorul meu si este buna

Sper ca te-a ajutat raspunsul meu :-*