| 1Rebbe a întrebat:

happy
As vrea sa imi fac o pagina pe facebook dar nu stiu ce nume as putea sa ii pun thinking
Vreau sa fie ceva simplu, original si diferit big grin
Ma puteti ajuta cu niste idei? happy
Funda big grin

10 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

-Nimic dar tot-

| MyMindRules a răspuns:

Buna!
Something 'Bout Girls(Love), Only 4 girls, Girls Story, P! nk.depinde ce tema are.

| AnutzaTa a răspuns:

Decisivex3
Majuux3
Simplux3
Rebbex3
Fundalove struck

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Beautyful"love girl"

| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns:

"Si sufletul vorbeste".....eu am incercat sa-mi fac o pagina cu numele asta, dar am abandonat-o..deci poti sa folosesti numele asta, daca-ti place...succes!

| MyDyddy77 a răspuns:

Paiii`. Nu ca`s eu tare creativa. laughing. Dar. Ce zici de Sweet Lover happy Sau ToC`sic Childbatting eyelashes? Fundita?happy

| Stefan_Anda_1999 a răspuns:

Aud culori vad sunete

| Leonte_Marian_1995 a răspuns:

Everything is happy whit me

| CristinaCarmen a răspuns:

Functie de scop:
- numele tau, daca e o pagina personala in care doresti sa socializezi, sa te distrezi, sa-ti faci noi prieteni
- numele afacerii tale / organizatiei /... - daca ai o afacere sau daca vrei sa promovezi o cauza locala / a actiune de voluntariat
Pentru afaceri recomand minisite-urile facebook.

| marina10atv a răspuns:

♥ Girls Only ♥; Hit the lights; I'm just a kid; xPrincessOffDeadx3; ♥ βðмb๏ηí¢ǻǻ гǿzz↕;