| anonim_4396 a întrebat:

Vreua sa imi fac o pagina pe facebook si vreau sa aiba un nume original[adica sa nu mai fie nici o pagina cu acest nume]. Imi puteti da si mie niste idei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Sunt proasta si vreau likeuri". Aş paria că pe asta nu o are nimeni.

| kiv1990 a răspuns:

Idiotka

| PiinkSmiile a răspuns:

Privesc prin ochii tai,O zi si o noapte, Ceasul Iubirii, Noptii albe, Un inger aproape demon, Nimic fara sens, Nu e ceea ce pare happy

| AncaRRR a răspuns:

Love To Love

| Dolteanu_Stefan_1980 a răspuns:

To the infinity; Super ME; AsTaSuNtEu; Eu+Facebook=BFF (BFF=best friedn forever); Hello; Tic-Tac-Tic-Tac; Fire+Rain=Nothing... funda?