| HinnaBunneh a întrebat:

Buna TPU ^_^As Vrea sa imi fac un blog dar nu stiu despre ce as putea sa vorbesc I don't want to see Cine are cea mai buna idee primeste fundita >:d

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

1)Intamplari din viata ta care ai vrea sa le imparti cu "toti"
2)Muzica(muzica ta preferata + cateva preferinte alea utilizatorilor blogului tau
3)Filme(filmele tale preferate, pareri filme, download filme...de fapt tot ce tine de filme)
4)pasiunea fetelor:Shopping ( Noutati in moda, preturi, si toate cele-->nu doar pentru haine, pot fii si : telefoane, baieti si din astea)
5)Bijuterii(un subiect complicat dar interesant...nu prea potrivit dar poate cine-stie... te pasioneazawinking
Sper ca te-am ajutat... Spor... fundita big grinbig grin

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca sa gasesti ce-ti place sa faci (pasiuni) si sa scrii despre asta pe Blog. Daca pasiunea ta nu o intalnesti la toata lumea, poti sa-ti creezi un blog/site mai special, tu devenind un fel de specialist in respectivul domeniu.
Ca si platforma unde sa-ti incepi proiectul, recomand www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Kenny a răspuns:

Fa`ti un blog atunci cand vei stii ce sa scrii pe el.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Despre tine. Intamplari amuzante/importante/triste din viata ta.

| Michidutsa a răspuns:

Despre tine, despre prietenii tai sau iubitul tau. Sau cum se desfasoara o zi din viata ta.

| TheAnonimGirl a răspuns:

Poti sa iti faci un blog spre exemplu despre muzicahappy
cu informatii despre cantareti celebrii, cu topurile saptamanii, genuri de muzica, sa scrii parerea ta, cantece, versuri, videoclipuri, secrete din spatele scenei.
ai multe posibilitatihappy
succes cu blog-ul!:*

| Smurf a răspuns:

Noutati din ziarele online, propria parere despre ceea ce scrie acolo.