| biutzaB a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.nu am mai frecventat un site de foarte mult timp si as vrea sa imi pun o poza noua dar nu stiu ce sa scriu la descriere.P.S acel site il poate vedea oricine, adminul, etc si as vrea sa scriu ceva de genul ca m-am intors dar scris mai smecher asa. ajutati-ma please dau funda :*

1 răspuns:
| coropisnita80 a răspuns:

Salut, depinde pe ce site vrei sa iti incarci fotografiile, unele site-uri au optiuni de blocare a pozelor, sa le poti vedea doar tu, doar amicii, sau nimeni. insa adminii si cei ca fac parte din echipa acelui site pot vedea pozele chiar daca tu ai blocat aceasta functie. (si ca descriere poti pune simplu{{i'm back}} si prin combinatia de taste Alt+1 sau2sau3 sau4 sau... iti apare asa (☺♥◘♣♠..etc) dar combinatia trebuie facuta cu tastele din dreapta tastaturii) sper ca te-am lamurit... o zi buna