| skyjumper122 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva.Nu demult am avut o relatie de prietenie cu o fata dar nu am apucat sa-i spun ca o iubesc deoarece mi-a,, furat-o" cineva.Intre timp el a parasit-o dar eu nu stiu cum sa ma mai bag in seama cu ea. Ceva idei despre cum m-as putea imprieteni iar cu ea? funda!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la ea si ii zici ca vrei sa fi din nou amic cu ea si in timp vin chestiile amoroase.

| aniiledha a răspuns:

Pai bagate inseama cu ea cand o vezi salut-o si du-te la ea intreab-o ce mai face, cum se simte vorbestei de vremehee hee, in fine cauta subiecte sa conversati si cu timpul apropiativa cat mai mult, si cand vezi k e timpul si simti ca te place "treci la atac"
succes.

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai tu esti baiat ar trebui sa fi foarte curajos, si daca tot astepti poate se baga altul, presupun ca fata e frumoasa asa ca ar trebui sa ii spui cat mai repede.
Eu cred ca inca sunteti prieteni happy, mergi simplu la ea si ii spui noi suntem foarte buni prieteni asa-i? si ca intre prieteni as vrea sa iti spun ca imi place de o fata iar ea va intreba de ce fata iar tu ii spui vorbesc cu ea chiar acum si asa incepi sa ii spui ca ai inceput sa ai sentimente pentru ea, ca o iubesti mai mult in fiecare clipa

| CrazyTeenager a răspuns:

Frumos asa, sa iei haine de la second-hand? Lasa frate carpa, s-o ia altul.

| RonyJey a răspuns:

Spune-i ca o placi si nu vrei sa mai pierzi o ocazie. Iar daca nu iti raspunde la sentimente las-o balta, nu te merita!

| Anq209 a răspuns:

Incearca sa gasesti lucruri in comun cu ea, dai o floare(de 8 martie, o scrisoare, fii si tu mai romantic asta le place fetelor. Funda?