| AndradaAndradaAndrada a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine... Eu cumpar aproape in fiecare luna revistele BRAVO si BRAVO GIRL. La inceput de an, am cumparat revista BRAVO cu un calendar. Si pe calendar scrie in ce data a lunii apare revista. Intrebarea mea : revistele BRAVO si BRAVO GIRL apar in aceeasi zi sau nu? Mai mult apreciez revista BRAVO GIRL si cand ma uit pe calendar sa vad cand apare ma duc la chiosc sa cer, dar uneori apare, alteori nu. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Fiecare revista apare in zi de marti, de exemplu maine apare bravo, iar martea vitoare apare bravo girl, tot asa o saptamana bravo, o saptamana bravo girl

| OanaSall a răspuns:

Pai, nu uneori nu apare chiar in acea zi. asteapta o zi, maxim doua si va aparea. asa am si eu, numai ca eu iau popcorn. si nu apare chiar in acea zi. uneori da dar alteori (de cele mai multe ori) nu. deci sper sa imi urmezi sfatul. succes big grin