| тєqυιℓα a întrebat:

Cand apare Cool Girl? Ma tot plimb pe la chiosc de vreo 2 zile si n-a aparut.Site-ul e inchis. Sper doar ca Bravo! n-a cumparat revista, cum a facut cu Popcorn. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo nu a cumparat revista Popcorn, sunt doar barfe. Popcorn a dat faliment.
Mie mi s-a spus clar ca daca saptamana asta nu apare nu va mai aparea....niciodata.

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Bravo e cea mai nasoala revista, a cumparat revista mea preferata, Popcorn, pe care o adoram (cu toate ca avea poze cu sex) si acum cumpara alta revista? Serios, compania asta trebuie oprita.

| nachofriends a răspuns:

Nici eu nu am gasit-o! sad Am cautat pe facebook si am vazut ca nimeni nu a gasit-o si toti intreaba de blog. Aww sad Si eu sper. Oh doamne te rog sa apara, era preferata mea! sad