| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* spuneti-mi si mie cum imi pot face abonament sa primesc revistele in fiecare luna cand apar? As vrea la urmatoarele reviste : Bravo Girl, Bravo si Popcorn.Multumesc mult:*

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai ori iti cumperi toate revistele astea odata si completezi formularul care se gaseste pe la sfarsit cred, ori intri pe pagina de internet a revistelortonguewinking

| Aura a răspuns:

Uita-te pe spatele revistelor, trebuie sa fie un micut cupon care sa-l completezi si il trimiti. happy