| Kagomitza a întrebat:

TPU! As vrea sa-mi fac acest cosplay http://i.imgur.com/frkQa.jpg. De unde pot achizitiona materiale ieftine, bune si sa se potriveasca cu uniforma pe care vreau sa o fac?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Nu`s sigura dar incearca sa cauti doar sacoul rosu simplu si fusta plisata neagra si poti ruga o croitoreasa sat`i aplice ea acele maneci bucati de material alb iar esarfa tot asa doar ca vei folosi un material lucios pe care ti le vor da cele de la croitorie daca nu du-te la un croitor cunoscut[vecin, ruda, ceva] si ii vei duce tu materialele si ea/ea il va taia si coase nu stiu sau chiar mama ta daca stie.cam complicat oricum incearca...foarte tare modelul`! big grin