| adriana1996_2534 a întrebat:

as vrea sa stiu o metoda de slabit care sa nu dea gres si rapida caci trebuie sa slabesc 6 kg intr-o luna jumate
va rog sa ma ajutati! dau Funditahappy

Răspuns Câştigător
| xCarlii22 a răspuns:

Buna!
Pai, incepe renuntand treptat la dulciuri, paine si alte fainoase. Comsuma multe fructe si legume, apoi lactate si carne slaba.Renunta la preparatele culinare prajite(de exemplu alege in locul cartofului prajit pe cel fiert sau copt).Fa multa miscare, gimnastica, nu manca niciodata mai tarziu de ora 18, iar dupa cina obligatoriu fa o plimbare de 30 de min.Aceste reguli par mai grele la inceput, dar te obisnuiesti si vei vedea rezultatele.Succes!:*

1 răspuns:
| justmyade a răspuns:

Eu tiasi da urmatorul sfat daca vrei il urmaresti daca nu, nu ok?
sa mananci normal fara nici o dieta da sa nu mananci nici o data pe saturate sa ciugulesti doar si repede nu stai o ora la masa si manci 3 feluri de mancare happy acesta a fost sfatul meu.si iti mai dau un sfat nu o sa reusesti sa slabesti asa repede atatea kg pentru ca poti sa te imbolnavesti rau si o sa iti scada imunitatea.big grin mia parut bine, succes!