| sufletsel a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care este parerea vostra despre "domnisoarele" din lumea mondena: Adelina Pestritu, Sanziana Buruiana, Andreea Tonciu si altele?

Răspuns Câştigător
| GeorgelCelMare a răspuns:

1.Pitipoance
2.Probabil nu stiu sa scrie
3.Probabil nu stiu sa citeasca
4:Tonciu are nanaul mareeeeee

3 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Despre Sanziana aia nu stiu prea multe,Tonciu mi se pare o urata, o piti si o mahalagioaica.Iar despre Adelina, sincer mi se pare ca le intrece pe mult pe cele doua.Adica chiar ma uitam la emisiunea aia, Vaporul iubirii, si naturala asa era foarte frumoasa.Si sincer mi se pare ca atitudinea ei e una buna.

| Sara2 a răspuns:

Cele 3 mentionate de tine mi se par niste fete ok
"domnisoarele" handicapate si care au uitat de unde au plecat sunt simona senzual, bianca dragusanu si oana zavoranu
pe deasupra simona este si urata cu tot cu operatii

| Stefania33 a răspuns:

Poluare fonica din partea Andreei Tonciustraight face
Sanziana - fite si impresii.
cu cealalta n-am nimic.laughing