| pAuU_5976 a întrebat:

Intrebare de bun gust:care este cea mai frumoasa dintre Adelina Pestritu, Sanziana Buruiana, Andreea Tonciu si Daniela Crudu. Dau Fundiitalove struck

Răspuns Câştigător
| madutza2468 a răspuns:

Frumoasa nu este nici una deoarece are 2 kg de fard pe fata, ele incearca sa-si ascunda uratenia, insa ceva mai naturala si mai putin fitoasa mi se pare adelina pestritu.P.S.inafara de adelina, toate astea sunt niste pitipoance si niste vedete de carton.sczz ca zic asta dar acesta e adevarul(care unori doarelaughing)

9 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Eu cred ca Adelina Pestritu e cea mai frumoasa si cea mai putin fitoase decat restul Restul fetelor enuntate de tine sunt fitoase si sincer mie nu mi se par asa frumoase gen sanziana a cam exagerat cu silicoanele si sincer cred ca e cam proasta pentru secolul asta cel putin din cate am vazut eu in interviuri, Daniela Crudu mi se pare o femeie usoara mai ales asa pare in Vaporul Iubirii de pe antena 1, iar Tonciu cu nasul ala... laughing. Adelina mi se pare si frumoasa si desteapta si e o fata finuta cu bun simt. Funda? Mersi!

| ღChloeeღ a răspuns:

Fiecare e frumoasa in felul ei, dar eu consider ca Adelina Pestritu le intrece happy Acum fiecare cu parerea lui.

| Acadeeeaa a răspuns:

Adelina Pestritubig grin. Tu ce crezibig grin? Fundaa:X?

| cokocosmy a răspuns:

Adelina Pestritubig grinhappy

| anne_7905 a răspuns:

Adelina Pestritu.

| Ruddy_2272 a răspuns:

Ma abtin! Ai uitat sa le mentionezi pe Monica Gabor,sor-sa, Natalia Mateut, or mai fi si altele...ca sa fie toate proastele fitoase.

| sunset a răspuns:

Toatestraight face
zau voua chiar va plac impaiatele alea.nu stiti ce inseamna frumusetea...

| MyKytSa a răspuns:

ADelina pestritSw` :X fundOi? puppy dog eyes

| fashonita a răspuns:

Adelina Pestritu mi se pare mai "de bun gust". adica nu are ACELE FITE de care tote celelate fete enuntate de tine au parte