| MyDyddy77 a întrebat:

Buna TPU :*!. As vrea sa va intreb ce parere aveti despre Iphone 4?. Vreau sa-mi iau unul. [ Scuzati categoria ]. Fundoii :X!

Răspuns Câştigător
| yourgirl a răspuns:

Uhh...cel mai bun telefon...are si prietena mea si chiar e super.i-ati numaidecit, sa vezi k o sa-ti placa tare!

3 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna,hehe si eu ma gandeam sa imi iau unul dar am renuntat, nu are prea multe diferite decat unul normal pe android, si costa destul de mult
Insa daca tie iti place poti sa iti cumperi dar eu am alt telefon m-am razgandit cand am vazut pretul (21 mil negru 22 mil alb) eu mi-am cumparat un LG P350 uite-te pe google sa imi zici cum ti se pare

| MyDyddy77 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Uuu. Draguts :*. Imi place big grin

| MyDyddy77 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Chiar imi place, dar nu ma pot hotari nici cum laughing). Acum ma gandesc si la Samsung Galaxy S 3 laughing)