| iriiinaaa a întrebat:

Buna TPU :* am si eu o intrebare. ce parere aveti de samsung omnia HD? :X imi aduce cineva maine... se compara cu Iphone`ul? happy scuzati categoria. fundita pentru cel mai bun raspuns :*

5 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Eu parca as vota mai mult cu omnia, deoarece imi place mai mult windows mobile, iar un alt avantaj e camera care filmeaza si face fotografii in HD. Posibil ca la aplicatii Iphone-ul sa il depaseasca, dar depinde si ce vrei de la respectivul telefon. Bafta!

| Lulu1987 a răspuns:

Nu se compara cu iphone 4. dupa parerea mea nici un telefon nu se compara cu iphone (tocmai ce am avut un deja vu laughing)) ) daca ai de ales intre omnia si iphone alege iphonewinking

| craniul a răspuns:

Blakehorse laughing daca vrei sa stii iphonul 4g(are un amic de-al meu) filmeaza hd si cu camera 3g da sa nu imi zic nimica de camera obisnuitawinking

| GaBBiii a răspuns:

Daaa; xEste superb; xSi eu il amlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E varza telefonul... mai bine il vinzi cat mai repede mai pui ceva si iti iei un iphone 4 care e D'zeu in materie de tel mobile acum