| Sigra a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva:
Vineri plec la București cu autobuzul, iar eu sunt o fire care se plictiseste repede. Foarte repedee. Dati-mi va rog o idee ce as putea face in autobuz! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ti-e rau de masina? Daca nu, ia-ti carti sa citesti, ia-ti tableta daca ai cu jocuri pe ea, ia o revista, mp3-ul cu muzica si eventual vorbeste cu un prieten prin mesaje/pe facebook. eventual admira si ce se vede pe fereastra, mie-mi place mult, ma linisteste happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În general, autocarele sunt echipate cu televizoare. Ori, vizionezi un film pe laptop, dacă ai. Dacă ești singur(ă), nu-ți face griji, timpul trece repede, dacă desenezi, dacă faci fotografii etc. Poți răsfoi reviste pentru adolescenți, cu un conținut care te pasionează (sunt mai relaxante, mai plăcute, decât un roman lung, ca și drumulhee hee ). Dacă sunteți în grup, cântați. Atmosfera va fi veselă, haioasă. Dacă ți-e somn, dormi puțin. Dacă nu ți-e somn, poți să visezi, cu ochii deschiși, la clipele frumoase, care te așteaptă la destinație. Călătorie fericită!

| R0R0 a răspuns:

Poti dormi!