| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU :*
As vrea si eu numele Alexandra nu stiu. sa fie ca in engleza adica ca alte nume de ex Gabriela - Gabrielle, Valeria - Valery, Maria - Mary, Natalia - Nataly. Sper ca m-am facut inteleasa :d nu vreau prescurtarile cele mai folosite adica Alexa, Lexi, Lexa Sarra, Alle.
funda cele mai inspirate

Răspuns Câştigător
| Virusul1234 a răspuns:

Allesya

9 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Alexa
Alehandra
Alle
Ally
Bafta!

| TiaFCRB a răspuns:

AlexandrA Se poate spune oare si... nu stiu. Alex? cu accent bineinteles :d

| hinatakaname a răspuns:

Alexandra in engleza e tot Alexandra, si Valeria si Natalia se scriu (de cele mai multe ori) Valerie si Natalie.

Altfel nu stiu cum vrei tu sa fie ca in engleza.
Porecle?

| MestecGuma explică (pentru hinatakaname):

Uite am o amica pe care o cheama Elena si ea are un '' cont '' ca sa zic asa '' 3LL3NYA [ ELLENYA ] deci s-a '' jucat '' putin cu literele numelui. Cam asa ceva as vrea si eu

| Gimihumulukuakua a răspuns:

In romana Alexandra iar in engleza Mitica big grin.

| elizadumitru a răspuns:

Al3Xis sper ca am ajutat:*

| AngelBlue15 a răspuns:

Alis,Lex',Alex',Alison,Alexia',Ally,Aless,cam atat sper ca te-am ajutat.

| MadwuThau a răspuns:

Erika, Elisa, Alice, Sloane, Jennet, Jena, Jennifer, Megan, Lorena, Lauren, Beth, Allison, Anna, Danielle, Elena, Stephanie, Andra, Diana [se citeste Daiana big grin ], Michelle, Bella, Elizabeth, Angelina ...Cam astea le stiu :] Sper ca te-am ajutat.