| RedLove a întrebat:

Ash vrea sa va rog sa imi dati niste carti, romane, volume orice sa le descarc si sa pot sa citesc. sunt pasionata de cartile cu vampiri si de dragoste, as vrea sa imi dati si pagina de unde pot sa descarc C. R. sau V. respectiv, preferabil in romana si in afara de Jurnalele Vampirilor:X:X

1 răspuns:
| Nimeni_8479 a răspuns:

Pai cu vampiri am citit Eclipsa,Micul vampir si marea iubire,Micul vampir citeste, Micul vampir calatoreste, Micul vampir la tara. Eu cred ca sunt foarte bune.si merita citite!