| alexandra19961996 a întrebat:

Stie cineva niste carti cu vampiri de dragoste in afara de twilight, academia vampirilor si jurnalele vampirilor? :* daca se poate sa nu fie pe volume si sa le pot downloada. sau macar dati-mi niste idei. multumesc :* dau funda :X

2 răspunsuri:
| MareleLeneş a răspuns:

Este in colectia Adevarul 101 carti de citit "Interviu cu un vampir" de Anne Rice.Am auzit ca este o carte interesanta.Este facut si un film dupa carte in care joaca Johnny Deep.