| ANIRIiriANIRI a întrebat:

Asi vrea sa pun si eu o intrebare fanilor seriei Vampirii din Morganville care au terminat toata cartile.Cu cine ramane Clair(personajul principal la sfarsit)? (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| moonelf24 a răspuns:

Nu cred ca au aparut inca toate cartile din serie vreo 15 vol in total, cred, eu am citit 11 vol, ultimele 4 in engleza, iar Claire ramane cu Shane pana acolo, desi incepe sa fie mai apropiata intr-un fel si de Myrnin. Mai departe nu mai stiu sa-ti spun pentru ca nu le-am mai gasit pe net...