| 1Bogdan7 a întrebat:

azi m-am tot gandit ce telefon sa imi iau, va intreb asta fiind ca celalalt mi s-a stricat si trebuie sa imi iau altul. Dar eu vreau neaparat marca Nokia si nu stiu ce nokia sa imi iau asa ca asta va intreb pe voi care credeti ca este mai bun.

2 răspunsuri:
| Jane_6633 a răspuns:

Nokia C3 ( are wi-fi, netul merge binisor, camera 2 mp... mica dar destul de bune ies pozele, tastatura qwerty FF usor de utilizat dupa 2 zile big grin, bateria tine FF MULT, cam 7 zile cu net si vorbit intensiv) Mie, personal imi place ( am unul luat de curand ). Si cunosc multi oameni multumiti de el.

| alexnicholas_7055 a răspuns:

Mie mi-a expirat contractul acum in august.Am un Nokia 6303 Classic, unul dintre cele mai reusite telefoane de la Nokia.Am enuntat la el si l-am dat tatalui meu.El mi-a cumparat un Nokia E72(Blackberry).Este extra! Are camera de 5 megapixeli...deci e super.TI-AS RECOMANDA SA-L CUMPERI.

Întrebări recente