| SmileBăi a întrebat:

dau funda + votlove struck Vreau sa-mi iau un telefon, marca vreau sa fie Nokia dar nu stiu ce model...+ vreau sa fie cu touch screen! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| delia_3381 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un Nokia n97 ca e cool ca are si tastatura qwerty are si touch screen sau un Nokia n810. Totusi cred ca ai putea sa te mai uiti si la alte firme ca sunt telefoane mult mai bune si mai misto de cat la Nokia.
Sper sa gasesti unu care sa iti placa
BAFTA

7 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Depinde de ce buget dispuihappy
Ti-as recomanda un 5800 xpressmusic, are de toate happy

| lidiaioana a răspuns:

Buna! eu am Nokia n900.sunt foarte multumita de el, dar este mai vechi...te-as sfatui sa iti iei Nokia n8 daca vrei numai cu touch screen(pentru ca este cel mai nou de la Nokia)sau daca vrei touch screen si tastatura querty, atunci i-ati Nokia n900.Bafta!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Din pacate pentru tine s-au vandut toate modelele Nokia cu touch screen tongue

| PíиGẅ a răspuns:

Eu am Nokia 5230;;) Touch-screen-ul merge bine, mie mi se pare un telefon bun si eu zic ca merita :*!
http://compararcelulares.com/colombia/files/2010/04/Nokia5230.jpg
Poti sa-ti cumperi pe alb sau pe negru, si iti da in pachet inca 3 carcase ca sa le poti schimba. Eu mi-am luat pe negru, pentru ca n`am gasit pe alb si am avut in pachet carcasa neagra, mov si rosie. Si in legatura cu pozele, are camera de 2mp, dar face niste poze super reusite!
Funda? :o3

| unbaiat_2826 a răspuns:

Dacă ai bani ia-ți N8

| Denis2597 a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult Nokia 5800 XpressMusic.Este foarte bun. Funda?

| sebyza a răspuns:

Cred ca ti-s-ar potrivi un C5-03 sau Nokia N8 dar e mai scump...dar sincer nu ti-as recomanda Nokia;) daca nu mai vei Nokia incearca http://www.emag.ro/......0SteelGray