| IceCreamDoll a întrebat:

Din greseala am cumparat alt produs decat cel dorit. Adica in fata era unul pe care il voiam, dar era stricat, si in spate celalalt care l-am cumparat si care nu il vreau. Ce pot sa fac? E cam aiurea daca il duc inapoi, dar altceva nu stiu ce sa fac. M-am gandit sa-l schimb, dar nu stiu cine il accepta. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Cel mai bine il duci inapoi de unde l-ai luat happy II explici situatia si trebuie sa ti-l schimbe.