| N0 nAmE a întrebat:

Funditaaaaaaa:X:X:X:X

vreau sa achizitionez maine un telefon si abar nu am de care(touch screen). m-am gandit la un nokia5230 touchscreen...am auzit ca este f bun telefonul si ca nu este f diferit de nokia 5800(5800 fiind mai scump)
voi ce parere aveti care marca este mai buna? eu cred ca nokia... dati-mi ****un sfat, un exp d tel,)(pret, marca)

aaaa si am mai auzit ca nokia 5230 se aude f incet muzica. e adevarat?

precizez ca nu vreau un telefon mai scump de 800lei!
fundita pentru cel mai bun telefooooooooon

4 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii la ce il folosesti. NU are rost sa cumperi un telefon extra scump care face multe chestii, dar din care tu o sa folosesti doar cateva.
Pari a fi micuta... presupun ca o sa folosesti messengerul, muzica, jocuri si internetul.
Alege-ti telefonul in functie de criteriile astea!

Succes!

| ioana181 a răspuns:

Nokia 5230 nu are un touch prea bun. Are un coleg si trebuie sa dai mai sus si sa apesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am n5230 - intr-adevar se aude incet
- are camera mult mai buna decat la 5800 ( are un prieten 5800 si n5230 face poze mai bune fara focus)
- touch-ul merge bine decat la 5800
- bateria tine 2-3 zile cu jocuri + voce 30 min/zi sau
3 ore redare video

| mary_5801 a răspuns:

Pentru mine cel mai bun e samsung.indiferent daca telefonul este scump sau ieftin, pe samsung sunt sigura intotdeauna.