| EmiiLoveYou a întrebat:

Care dintre voi a fost la XD Theater 6D Motion din Afi Palace?
Cat costa biletul, cat dureaza un film si unde emai exact in afi palace este acest cinema?

1 răspuns:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Eu am fost acum vreo 5-6 luni maxim, pretul este 15 lei parca si dureaza 5 minute sau depinde cum e filmul, scaunele se misca relatand miscariile, actiunea filmului, totul vezi ca si cum ai ochelarii 3D deci e frumos este amplasat langa cel normal (3D..etc.) in fine il gasesti tu, dar s-ar putea sa numai fie. nu stiu sigur. bftwinking