| manuelaaa a întrebat:

Care este genul vostru de muzica preferat? Dar formatia/cantaretul?

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Ca si gen de muzica, imi place foarte mult rock-ul. Ca si formatie, nu stiu ce sa zic, imi place foarte multe, dar se schimbe des preferatii.Acum ascult in prostierolling on the floor100 Monkeys. Imi plac foarte mult si Paramore, Skillet, Linkin parca, Three days grace, Bullet for y valentine si ceva in afara genului, t.A.T.u big grin
Have a nice day!

18 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

In general.pop/rock
Formatia.preferata.hmm am 2 :metallica si paramore
Iar la cantaret e la fel.: Christina Grimmie si Christina Aguilera

| thegreatgatsby a răspuns:

N-am ceva preferat, ascult orice depinde de starea de spirit

| SamSon a răspuns:

Imi place HipHop-ul, Rapp-ul happy

| qMisaki a răspuns:

Buna!
Genul e urban, iar cantareata e Rihanna.
Funda? PLZ, am nevoie urgenttt!

Răspuns utilizator avertizat
| Roberto a răspuns:

Genul de muzica preferat:Trance.Cantaret preferat nu pot sa zic ca am.Imi plac mai multi,cum ar fi:Armin Van Buuren,Ferry Corsten,Above and Beyond, ATB, John O'callagan.

| kolcov a răspuns:

Michael jackson
Kings Of Leon - Use somebody e cea mai marfa melodie pe care am ascultat-o :X
Linkin Park
Celine Dion
Rod Stewart

| 13 a răspuns:

Genul care are si un mesaj in spatele versurilor. ManOwaR. Iar cantaretul Corey taylor. Vocalistul de la slipKnothappy

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Genul de muzice preferat al meu este hip-hop.rapp
cantaretii sunt:Eminem,Lil wayne,Bad meets evil,The game, Bug mafia, nane etc.

| sergiuk11 a răspuns:

Mie imi place alex velea daca dragostea dispare si doar ea

| YoanaYo a răspuns:

Genul nu conteaza atata timp cat este cantat de Michael Jackson laughing

Caci MJ nu a cantat numai pop... de asemenea soul, rock happy
Si trupa... cred ca se intelege ca este "The Jackson 5"hee hee

Dar tu?

| Traianosik a răspuns:

La mine este Hip Hop, iar cantaretii favoriti sunt Eminem, 50CENT, 2Pac si Bad Meets Evil

Uite un videoclip cu o melodie recent aparuta: Bad Meets Evil ft. Eminem and Royda 5"9 - Fast Lane
http://www.youtube.com/watch?v=rJOsjP33nF4

Daca mai vrei sa vezi melodii Hip Hop dai search pe youtube sau trilulilu, dar mai intai ascult-o pe asta sa vezi daca iti place. Funda?

| Criissuu a răspuns:

Salut...pai asc rock-pop,punk si pop.

Trupele pref: Tokio Hotel,Linkin Park,Cinema Bizzare,Black Veil Brides,Simple Plan,Billy Talent,Limp Bizkit,Paramorelove struck

Cantaretii pref: Eminem,Avril Lavigne,Justin Bieber,Jessie J,Lafee,Adam Lambert,Rihanna, Miley Cyrus, Gwen Stefani Si Pinklove struck

Ceawowinking

| Alleychan a răspuns:

Genul preferat : metal... iar formatia preferata : Cradle of filth.

| biancaa_3285 a răspuns:

Hiphop: black eyed peas, dance:Inna (imi place la nebunie) mai mult imi place dance

| mariuscozma a răspuns:

Guns n roses

| mariuscozma a răspuns:

Guns n roses

| NuConteaza_8331 a răspuns:

Eu ascult Pop-Rock.trupele preferate ar fi : Tokio hotel (TH is my life), linkin parca, black veil brides, three days grace, adema, Cinema bizzare.happy. Cantarestithinking : Adam lambertwinking