| Katiee^^ a întrebat:

Ce gen de muzica va place cel mai mult? happy... Care este formatia sau cantaretul/cantareata preferat/a? happy

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt fan al muzicii latino. Imi place mult Mark Anthony.

| fluturas a răspuns:

Buna
imi place muzica house, hip-hop, rock si usoarawinking
adica mai orice in afara de manele tongue
canteri am multi. nu pot sa aleg big grin

| JeSa a răspuns:

Buna!, is pasionata de muzica Electro fie ea latino, house, minimala, etc. si aici ca unul din ex. ar fi DjTiesto;- dupa care ar fi si hip-hop(Parazitii, B. u. g Mafia), rap(Sean Paul, Chamillionaire, Jay-Z, etc.), orientala/latina(2pac & Elissa, Nancy Agram /Thalia, Julio Iglesias, etc.) si house club, adica tot ce tine de house(Inna, DeepCentral, etc.)!, Pa, pa!

| carminaburana43 a răspuns:

Doua foarte antagonistetongueuya cind sunt necajita si Abba cind sunt fericita.

| Butsilee a răspuns:

Gen de muzica toate in afara de populara si manelewinking si daca stau sa iti insirtoti cantaretii si cantaretele ma apuca dimineata (vb serios) miley cyrus, deep central, tom boxer, lady gaga, madonna, fly project, morandi, hi-Q, inna, justin timberlake, akon, kelly clarkson, leona lewis, lily allen, maroon 5, oceana, pink, pussycat dolls, puya, skizzo, parazitii, bug mafia, rhianna, smiley, tylor swift, britney spears siii muuulti muuulti altiii happy

| Abcfunny a răspuns:

Pop si rapp

pai cred ca M. J si Puya

| AvalohAlyn a răspuns:

Formatia preferata este Voltaj.Imi place la nebunie pop-ul. Cantaretul meu preferat este regretatul Michael Jackson dar si Justin Timberlake, Akon etc.

| alecs871 a răspuns:

Hip-hop, house (dar nu aia de la one fm) si ce se asculta la radio.

| Katiee^^ explică:

Mie imi place rock-ul cel mai mult laughing) Ascult foarte mult melodii de la Evanescence, Linkin Park, Eye set to kill, Green day ( mai mult punk happy ), Avril Lavigne, Within Temptation, My chemical romance, Nightwish, System of a down, Paramore, Simple plan, Skillet, Three days grace, Escape the fate, Trapt, etc. Cred ca v-am cam plictisit laughing)

| Katiee^^ explică:

Nu asculta nimeni manele laughing))?

| TipulVerde a răspuns:

Imi place muzica buna. Sun mai mult un fan al melodiilor si nu al trupelor/artistilor, dar pot spune ca imi plac destul de mult Metallica, Slash, Margineanu si Iron Maiden. Probabil ca au mai multe melodii bune. Oricum, in general muzica buna, care a fost facuta de amorul artei

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
mie cel mai mult imi place http://www.youtube.com/watch?v=uZ7XcxPMyN0, three days grace, breaking benjamin.etc!:*

| Babushka a răspuns:

Nu am nici o formatie preferata ascultut muzica house, dance, pop cam atat. Imi plac formatiile si cantaretii urmatori :Akcent, Silvia si Dj rihno, Inna, Michael jackson, Madonna, Britney Spears, Morris, Puya, Crush, Claudia Pavel, Enrique Iglesias, Rihanna si bineinteles Dj Project (care acum nu mai sunt ce au fost ):*tie ce-ti place?

| rapidista a răspuns:

Hip-hop {nane, rappa&leasa, nimeni altu...}:*

| Justmeee a răspuns:

Imi place DNB...si il prefer pe Dj Hypebig grin:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt fană a muzicii orientale.
Nu am un cântăreț sau formație anume, Voltaj (Iarna), Iulio Iglesias (Un sentimental), Morandi, Inna, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simfonic, jazz, rock (stiu ca-s in minoritate). Cand ma apuca amocu' mai ascult si folk. Greu sa spun care e formatia sau cantaretul/cantareata preferat/a. Cred ca Dream Theater.

| nicoleta_6518 a răspuns:

Eu una ascult rock.este ceva timp.la momentul actual trupa mea preferata thinking Children of Bodom xD