| Bocoi_Bogdan_1996 a întrebat:

Buna TPU care stie server de metin2 privat romnesc in care sa fie max lv 99 si sa cada cuferele clar de luna la mobi

Răspuns Câştigător
| DoubleCO a răspuns:

Metin2HC un sv Romanesc foarte tare si serios! Este HARD PVM Ratele fiind de 200%. Este gen RO-ul de acum 1 an... are posedate, costume, quilin, coifuri de 60, si setul de accesori suflet...Bonusurile sunt normale gen:2k PV, 10critica, 15aparari, 10semi si tot ce trebuie FARA 6/7bns. Un metin de nota 10 exceptand niste disperati care si-ar da si casa pentru niste itm perfeste(MOD).Ti-l recomand cu placere!

2 răspunsuri:
| tdrvic19 a răspuns:

Sal de unde descarc si eu metinul?

| Bocoi_Bogdan_1996 explică:

Mz ii foarte tare metinu