| TooNight a întrebat:

Care telefon va place mai mult? BlackBerry 9360 sau HTC Titan?

Răspuns Câştigător
| Antonica a răspuns:

BlackBerry 9360

10 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

BlackBerry 9360

| Crucified a răspuns:

Primul

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

HTC Titan

Răspuns utilizator avertizat
| Irenee a răspuns:

Pai. Depinde ce iti place tie. HTC Titan este un telefon mai mult pentru. cum sa zic. fite big grin. Adica daca vrei sa navighezi pe net, sau sa ai parte de diferite aplicatii. Telefoanele de genul au mai multe jocuri in general. In timp ce un BlackBerry, indiferent de tip, este facut in primul rand pentru chat cu prietenii. Are si alte functii, desigur, dar probabil ca te-ai informat. Eu am acum un Samsung cu touch, care, desi merge foarte bine, ma face sa visez la un BlackBerry, si la un abonament cu 5000 de mesaje in retea big grin. Este decizia ta :*. Fundabatting eyelashes?

| TooNight explică (pentru Irenee):

In momentul in care am dat funda, am primit mesajul taucrying scuzecrying

| Irenee a răspuns (pentru TooNight):

Ah, nu este nimic :*. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes la decizia pe care urmeaza sa o faci :*!

| florinvalentin99 a răspuns:

Eu aș alege HTC Titan. Deoarece este mai performant. E mult mai interesant.

| Cristi2665 a răspuns:

Htc titan deoarece este mai performant decat BlackBerry-ul si in primul rand nu o sa te plictisesti de aplicatiile pe care le are, este un telefon mai interesant