| Andreea_1745 a întrebat:

Ce activitati asi putea face cu un baiat cu un an mai mare ca mine...pentru a ne cunoaste mai bine, pentru a avea o relatie cu el am pus de acord ca mai intai sa na cunoastem mult mai bine ...asa ca ce asi putea sa facem amandoi?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Orice, inclusiv sa gatiti impreuna, sa faceti curatenie impreuna. Orice lucru faceti impreuna va va apropia mai tare.batting eyelashes

| myckey a răspuns:

Pai in principiu fa ce ti place tie sa vezi cam ce parere are si daca sunteti pe aceeashi lungime de unda, apoi intreaba l si pe el ce i place sa faca, ce prefera, sa mearga la film sau sa stea tolanit pe niste pernute intr o cafenea orientala... da se plimbe prin parc sau sa mearga la ceva curse de masini ...incercati sa gasiti punctele comunewinkingbafta! sa mi spui ce a iesithappy