| JomelaMaya a întrebat:

Bună TPU, ce cadou poti sa-i iau prietenului mei de Craciun? sa nu fie ceas sau parfum ca i-am mai luat happy si ideea cu o poza in rama e buna, dar pe langa asta? :*

3 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Ceva frumos pentru tine de care sa se bucure el happy

| Borntohelp a răspuns:

Poza in rama... hmmm... Am vazut recent pe internet o idee de cadou destul de faina http://prntscr.com/5f0ezk si pozele alea trebuie sa reprezint toate momentele voastre frumoase de la prima vedere pana in ziua de azi!

| glittereatsme a răspuns:

Curea,portmoneu, pulover, papuci de casa, fular, caciula, manusi, set(gel de dus, sampon, deodorant etc), pantaloni de casa