| JomelaMaya a întrebat:

Bună TPU, ce cadou poti sa-i iau prietenului mei de Craciun? sa nu fie ceas sau parfum ca i-am mai luat

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

O esarfa, un pulovar sau daca ii plac jocurile/cartile i-ai putea face cadou una dintre ele.

| Danzell a răspuns:

In nici un caz chestii din plus :)) baad decision.
daca e sa ii iei ceva ia ceva inedit, insa nu obscen ca sa poata fi folosit ( eu de ex am primit o pusculita sub forma de prezervativ :)) acum sta intr-o cutie. )

ceva gadget de birou sau accesoriu.
eu de exemplu sunt fascinat de acele tablouri cu nisip in ele, sau jucariile magnetice,
chestii de genul astora:
http://www.officeplayground.com

| mont a răspuns:

Pai in functie de ce pasiuni are si ce buget ai disponibil ai putea sa ii cumperi ceva electronice sau un mouse pad, ceva articole vestimentare daca stii ca ii plac. In ultima instanta poti sa ii cumperi chiar si un voucher de la un magazin sa isi aleaga el ce produse vrea de suma aia.

| onix33 a răspuns:

Uite cateva idei de cadouri interesante http://www.gadgetworld.ro/cadouri-de-craciun/

| ID2222 a răspuns:

Ai putea sa ii dai un telefon sau daca nu ai destui bani un urs maree de plus, daca ii place sa citeasca iai niste carti sau dac este cu tehmnologia niste casti si un stick. Sper ca te-am ajutat laughing