| VaLyPuFy a întrebat:

Ce credeti despre noul telefon Samsung Galaxy S3 mini? (Dau funda) Scuze pentru categorie happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

A fost printre optiunile mele.Camera buna, memorie mare, pret accesibil.Dar pana la urma mi-am luat un Samsung Galaxy s2.

| Cezar2189 a răspuns:

Eu am un iPhone 4..si maine-poimaine merg sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S3 Normal big grin S3 Mini.mi se pare un telefon extraordinar big grin Urmasul lui Samsung Galaxy S3..deci..daca vrei sa ti-l cumperi happy Do it!

| mihaitare123456 a răspuns:

Este un telefon foarte bun. Are un raport calitate-pret foarte bun. Este o copie al lui Galaxy S3, dar mai concentrat, daca ma intelegi. Are un procesor mai mic, un display mai mic, ram mai mic, dar exeleaza cand vine vorba de viteza, si de ori ce altceva. Poti juca jocuri de ultima generatie datorita procesorului si caracteristicilor. In mare parte este un telefon foarte bun ti-l recomand. FUNDA!