| VaLyPuFy a întrebat:

Cam cat costa un telefon Samsung Galaxy S3 mini?(In Romania) Dau funda :X (Scuze pentru categorie)

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu am cautat zilele astea un telefon si chiar m-am oprit la Samsung Galxy s3 mini.Cel mai ieftin l-am gasit la Orange cu 13 milioane.Dar pana la urma mi-am luat un Samsung Galaxy s2 dupa internet, nou-nout, cu camera de 8 si memorie de 16 BG, si doar cu 15 milioane.

| DragonuAK47 a răspuns:

285 € ( 1293.9 RON )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1349 RON cu TVA pe CEL.ro: http://www.cel.ro/......0-white-l/

| mihaitare123456 a răspuns:

Daca vrei sa cauti un pret, sau alte specificatii intra pe : www.telefonultau.eu Si poti sa faci si comanda, sunt foarte seriosi, si de incredere. Funda!