| xqDemiiLovato a întrebat:

Ce farse ati facut azi sau planuiti sa faceti?
Cea mai cool primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Monica_1290 a răspuns:

1.Mamei mele vreau sa ii inlocuiesc tigarile cu creioane colorate.
2. Vreau sa schimb zaharul cu sarea.
3. Vreau sa ud un scaun care nu se mai poate sterge.
4. Vreau sa cumpar un sapun care mai tare te innegreste in loc sa te curete.
5.Imi cumpar un plastic care seamana cu treaba mare, sa pun plasticul in fata cuiva si sa calce in el.

Sper ca sunt amuzante cele spuse mai sus!

12 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

1.eu am luat 2 mere verzi si le-am frecat cu ardei iute iute( din ala foarte iute!) in otet si l-am dat cu sare si ca sa nu mai miroasa l-am dat cu parfum
2.pentru ca profa noastra de muzica e noua si nu stie clasele, pe fiecare usa a unei salii scrie numarul salii si am inversat la 4 sali numerele
3. azi am avut fizica si nu stiam daca ne ducem un laborator. profa a intarziat jumatate de ora, iar eu am iesit pe hol 2 minute si cand am intrat in clasa am strigat" La laborator!" si au plecat toti spre laborator si au stat acolo toata ora. Cand a venit curcanita de fizica eram doar eu cu colegamea de banca in clasarolling on the floor

| marinteodora a răspuns:

Iam spus fostului prieten ca inca imi mai place de el si apoi i-am zis pacaleala de 1 aprilie iar el a inceput sa se puna in genunchi ca sa il iert

| emonika98 a răspuns:

Eu una la scoala am facut cu colegi mei la profesoara de chimie o farsa ca cica a murit un copil de la noi din clasa care a zis de miercuri ca moare.(stiu cam ciudat dar a fost tare ca am avut lumanari si o poza cu el laughing.dar profa nu prea a gustat gluma si ne-a dat la toti 2 big grin

| ShadowAngel a răspuns:

Pai eu i-am spus tatalui meu ca are un cuciuc spart la masina! apoi i-am spus pacaleala de 1 aprilie...de fapt are aripa botita
apoi i-am spus profei de religie ca icoana ne face cu ochiul!

si am inlocuit sarea cu pudra de talc!

| PopaMihai a răspuns:

Lam mintit pe unu din clasa de la mine ca e oferta la un FastFood, 2 sandwichuri la pret de unurolling on the floor si a mers la FastFood, el a vrut sa isi cumpere numa ca era oferta nu ca ii era foame, si a ramas cu un sandwichrolling on the floor

| PopaMihai a răspuns:

Monica chestile alea is din densenelaughing

| Marckus a răspuns:

Eu am pus folie transparente pe WC, am pus helas9pentru acrire) in sticla de apa, ap inlocuit apa cu zaharul, am pus colorant artificial nedaunator in lapte, ne-am ascuns de diriga si am scris pe usa de la clasa nu intrati pericol de intoxicare! si dupa am intrat cu gentile si gecile si am strigat pacaleala de 1 aprilie si am dat foc la ora de mana un servetala si zbura prin aer si profu s-a speriat de nu a mai putut!rolling on the floor

| Dragonel a răspuns:

Am pus acoarele pe masa si am zis ca am varsat cafea

| radcasian a răspuns:

Clasa noastra a facut farse unor profesori.La profesorul de mate i-am spus ca este convocat de Razvan Lucescu la Nationala, la profesoara de romana i-am spus ca a fost invitata la "Next Top Model"By Botezatu si la profesorul de muzica i-am spus ca a castigat la "Kiss Cash".Pa!

| bog1999 a răspuns:

Am schimbat sarea cu zaharul

| marius995 a răspuns:

O sa le spun parintilor ca am fost chemat la director si o sa fiu exmatriculat whistling

| DeDde_7705 a răspuns:

Eu le.am zis la unele fete ca au o poza la avatar sau pe facebook poza cu un baiat gol puppy dog eyes Lool laughing si toate au crezut rolling on the floor Dedde