| raluca750 a întrebat:

ce fel de carti va plac? (ex: aventura, romantice etc)?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De dragoste si aventura happy

Răspuns utilizator avertizat
| ExpertInMuzica a răspuns:

Imi plac carti de toate felurile. Aventurile ma fac plin de imaginatie, romantice exprima cel maii dulce sentiment.Cu toata ca provoaca si cele mai dureroase rani in suflet.Ca un glont.Cartile ne ajuta sa stim sa ne exprimam, sa avem cat mai multe cunostinte, este cel mai bun prieten "statornic" care ne vor ajuta in viata foarte mult.

| andreea_6295 a răspuns:

S. F. pentru ca ma fac sa vreau sa citesc in continuare. Celelalte ma cam plictisesc big grin.

| deea12 a răspuns:

Cel mai mult imi plac cartile sf, dar care contin si putin romance.

| coco4you a răspuns:

Imi plac cele romantice mai ales de Mihail Drumes, dar si restul'