| DyTz@ a întrebat:

ce idei de farse aveti? as vrea sa ii fac una unei prietene de la scoala, dau funda pentru cele mai originale idei dar sa nu fie greu de facut sau de pe net, vreau ideile voastre sau ce farse ati facut voi

1 răspuns:
| iRaul a răspuns:

Pune-i guma mestecata pe scaun, toarnai faina in ghiozdan/geanta ce o avea, Arunca un balon cu apa de la etaj, pune-i un vibrator in banca sau tot in geanta si cand ii liniste porneste'l, sa vezi acolo reactii.
N'ai imaginatie? laughing