| Gota_Brenda_1997 a întrebat:

As vrea sa fac niste farse intr-o excursie cu scoala care sa nu fie exagerate si in care sa nu am riscul sa nu se mai poata curata deranjul facut. As vrea sa fac aceste farse happy. Idei?

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

1.Ia niste pasta de dinti si bagale prietenilor in biscuiti sau in sandwichuri.
2. Unge clantele cu sapun
3. Cerei unei fete chestii de machiat si il faci sa arate ca "scufita rosie"
4.Sa minti pe cineva cum ca ii vei pune laxative in apa, suc, etc. si mereu cand o sa vrea sa bea sa te uiti la el/ea si sa ranjesti, o sa il/o terorizezi
5.Ia un gandac mort sau o musca moarta sau orice insecta moarta si pune-o intr-un pantof

| Gota_Brenda_1997 explică (pentru Nuimicitinumele):

Mi se par tipice... sunt dragute farsele astea dar mai astept si alte raspunsuri sa vad happy

1 răspuns:
Întrebări recente