| SweetFruits a întrebat:

Ce parere aveti UGG sunt doar pentru fete? Sunt si de baieti? Ati vazut si la baieti? Daca un baiat siar lua si e singur si scoala sar face de ras(varamiu)? Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| Dιєиυтzα a răspuns:

Nu cred ca am vazut vreun baiat sa poarte UGG. laughing
Daca lui ii place thinking Sa`si cumpere. Nu are nimic de pierdut. Nu stiu daca s`ar face de ras. de obicei fetele poarta UGG, nu baieti, dar acum depinde doar de decizia lui (:.

Funda puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Multumesc pentru fundita

| Mykutzu_Crysty_1997 a răspuns:

Sunt modele si de baieti si de fete eu de exemplu am pe gri si pe negru si sunt din astea scurte
Ca alea sunt pentru baietiwinking