| rolly14 a întrebat:

Pentru baieti:"Ce parere aveti despre o fata sexy dar si cu tendinte sportive?"...Pentru fete:"Ce parere aveti despre un baiat sexy dar si cu tendinte sportive?"...

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Tendinte sportive? te referi oare la aspect atletic? foarte bine, sportul innobileaza sufletul, chiar daca muschii arata altfel decat la un om sedentar aspectul poate deveni sexy cu ajutorul unor haine, ale unor lotiuni pentru piele etc! Trist este ca din ce in ce mai rar o sa vedem oameni cu aspect atletic, copiii si tinerii din ziua de azi mananca foarte haotic si necontrolat astfel incat o sa privim in viitorul nu foarte indeparta numai sunculitze si celulita, burti si piele atarnand!laughingcrying

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ca sunt oameni sexi, cu tendinte sportive. Orice o insemna asta...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni iti dau doar un raspuns, si eu si iubitul meu ne imbracam elegant, inntotdeauna asa ca. trege singura concluzia.

| tukhey23 a răspuns:

Domnita, daca tot pui intrebari de genul acesta... eu ma uit la un videoclip cu pink. si ma indragostesc de ea happy

| Kiddu a răspuns:

Poi daca e sexy si cu tendinte soprtive, e potrivit pentru mine~! Am avut un iubit care juca fotbal intr-o echipa adevarata si pur si simplu il adoram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tendinte sportive? ori preocupari? O parere buna in general.Asta pana nu vine altul mai banos si sare in bratele lui.Doar e sexy e sportiva si e tanara.Asta pana imbatraneste ca atunci se mai uita doar betivii la ea.In jur de 30-35 ani nu mai e ce a fost in tinere. o persoana "sexy si rea". just in bed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita eu is mai greu de cap deci daca te imbraci elegant inseamna ca nu esti sexy cu tendinte spotive sau ce inseamna?
aa
ce parerea am despre bla bla bla?
daca nu are nimic in creier poate sa fie sexy cu tendintele ei cu tot ...djaba

| roxanniku a răspuns:

Am avut experientelaughing q sportivi. Si totul e ok atata vreme cat nu pune pe primul loc sportullaughing si isi face timp si pentru tinehappy.