| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut fete care se tund, se imbraca si arata exact ca un baiat. Daca da, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Eutueleanoivoieiele a răspuns:

Poate au un stil al lor dar niciodata nu as privi exteriorul ...pentru ca se poate schimba oricand.happy

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au probleme cu societatea asta daca nu stiu cum trebuie sa se adapteze populatiei, dar unele sunt imbracate de par niste dive vrand sa atraga mult atentia disperatiilor si cine e nebun dupa ele se tine intruna mironosit.

| DarQueen a răspuns:

Știi, cineva zicea odată să nu judecăm după aparențe.
Oricum s-ar îmbrăca, s-ar tunde s-au s-ar stila, indiferent că e fată sau băiat, ceea ce este important este că e om.
Mai e o vorbă care spune că nu haina îl face pe om, așa că privește dincolo de aparențe ca să descoperi adevăratul om ce se ascunde într-o costumație hilară sau pur și simplu, diferită.

| Bris a răspuns:

Da am vazut si cunosc.Pai mie mi se parfoarte baietoaselaughing.Imi este mila de ele un pic ...adica poate au o problema fizica sau psihica si tot timpul ma gandesc ce vor fii ele in viitor? ce baiar ar gasi... unul care se imbraca in fatalaughing.De oicei sportivele sunt mai baietoare la imbracainte dar poate fi si caracterul si personalitatea. Funda?

| DarQueen a răspuns (pentru Bris):

Disperată după funde?
Ar fi cazul să dai un răspuns folositor, nu abureli și să mai și zici „funda?".
Plus că nu prea le ai cu limba română.

| Bris a răspuns (pentru DarQueen):

Si vreo problema...laughing

| DarQueen a răspuns (pentru Bris):

Nu, tocmai am văzut că te-ai născut în 1912, deci nu vorbesc cu oameni morți sau fosile, scuză-mă.

| Bris a răspuns (pentru DarQueen):

Wow...ce mai duma daca nu voiai sa vorbesti cu mine nu i-ai mai fi comentatlaughing)de la inceputlaughing

| DarQueen a răspuns (pentru Bris):

Nu sunt mama Omida și nici nu m-am uitat peste profilul tău decât după ce ai încercat să fi „inteligentă", așa se explică totul.
Apropo, printre atâtea paranteze îți lipsește un „m" care schimbă sensul unei propoziții.
Și e ultimul comentariu, refuz să mă cobor la un nivel sub 0.

| Bris a răspuns (pentru DarQueen):

Nu am incercat sa fiu inteligentalaughing...eu chiar nu ii inteleg pe cei care tot timpul sunt pusi pe harta si revoltatilaughing...e doar un site cu ce te deranjeaza pe tine cum scriu, ce fac si mai stiu eu ce insinuezi tu laughing)Era tare greu sa nu te intereseze raspunsul cuiva laughing

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Nu tu decizi daca are sau nu un raspuns folositor ...ci Bluedox.

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

In plus anii poti sa ii pui la misto nu ai de unde sa stii ce vrsta are ea \el si nici ea nu are de unde sa stie ce varsa ai tu.

| DarQueen a răspuns (pentru Eutueleanoivoieiele):

Și tu de ce a trebuit să îmi spui asta fără să te întrebe nimeni?
Crezi că nu am creier să gândesc de unul singur sau?

| DarQueen a răspuns (pentru Eutueleanoivoieiele):

Ironie se numește, ai auzit de acest cuvânt? happy

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Pai tu de ce a trebuit sa-i scrii lui ..Bris fara sa te intrebe nimeni?

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Da.ei bine nu prea ti-a reusit...te-ai abatut de la subiect.Ce are de aface disperarea ei dupa funzi si scrierea incorecta cu anul pus la misto?

| DarQueen a răspuns (pentru Eutueleanoivoieiele):

Mă exasperează „bla bla bla. Funda?"
Dar ție de ce ți-ar păsa?

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Poate pe TPU ai un nivel mai avansat decat ea dar in realitate u ai de unde sti.

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Vreau doar sa inteleg de ce va certati? puteai sa treci peste.ce crezi ca eu nu am intalnit destui prosti care nu stiu cum au dat de TPU!laughing
intodeauna am incercat nu nu le bag in seama raspunsurile si intrebarile si sa trec peste, pentru ca nu ma afecteaza cu nimic daca nu ini convine ceva intr-un site sau aici e ca si cum ai fi intr-o viata virtuala.Nu ai de unte sti ce om este in realitate poate a dat raspunsul la patjocora.

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru DarQueen):

Daca te exaspereaza nu mai citi si gatalaughing

| Bris a răspuns (pentru Eutueleanoivoieiele):

As putea sa intreb tu cu cine ti in toata cearta asta?laughing

| Eutueleanoivoieiele a răspuns (pentru Bris):

Cu niciunul si chiar daca as tine cu unul dintre voi celalalt s-ar revolta importiva mea asa ca...

| adelina899 a răspuns:

Da am vazut si sincer nu mi se pare ceva rau daca ele se simt bine asa nu cred ca trebuie neaparat sa le placa altora. Cine te place te place asa cum esti happy.

| Eutueleanoivoieiele a răspuns:

Asa va certati de parca ati fi 2 politicienilaughing

| Eutueleanoivoieiele a răspuns:

O sa fie amuzant atunci cand Bluedox o sa vada ca mai majoritatea raspunsurilor sunt conersationalelaughingSi te-as ruga bluedox sa spui care dintre cei doi certareti au creptate ...doar ce intrebarea ta laughing)